Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Альтернатива лжи не другая ложь, другого размера и другой формы, а истина. ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

ДК „Укргазвидобування” та ДАТ„Чорнономорнафтогаз” затвердили спільну інвестиційну програму видобутку газу на 2004 рік
Автор: Станислав Власенко      Дата: 24.02.2004 08:48


     Результати роботи у 2003 році та цільову інвестиційну програму видобутку газу на 2004 рік обговорили учасники засідання Комітету з управління спільною діяльністю ДК «Укргазвидобування» та ДАТ «Чорноморнафтогаз». У роботі засідання взяли участь перший заступник – головний інженер генерального директора ДК “Укргазвидобування” Синюк Б.Б., а також генеральний директор “Чорноморнафтогазу” Ясюк В.М.
     
     Дольова участь двох вітчизняних компаній НАК «Нафтогаз України», що видобувають вуглеводні на шельфі Чорного та Азовського морів, становить 50% на 50%.
     
     Основним результатом діяльності компаній у 2003 році стала успішна реалізація проекту розробки та облаштування Східно-Казантипського газового родовища, на якому було видобуто понад 274 млн.м3 природного газу, що перевищує плановий показник на 13%.
     
     Так, в облаштування Східно-Казантипського газового родовища, в 2003 році було направлено майже 114 млн.грн., за рахунок яких була збудована технологічна платформа “ТП-1” у лідостійкому виконанні, прокладений газопровід протяжністю 20,6 км. по дну Азовського моря, збудоване управління комплексної підготовки газу, а також газопровід на сухопутній частині протяжністю 15,5 км. до магістрального газопроводу Феодосія-Керч. Пробурено 5 горизонтальних, та 1 вертикальна свердловина.
     
     Особливу увагу на засіданні було приділено перспективам роботи Компаній на Північно-Казантипському родовищі. На підставі проведених сейсмо-розвідувальних робіт підтверджений приплив газу та нафти у відкладах верхнього майкопу, а також приплив газу у відкладах меотісу. За результатами буріння та випробовування розвідувальної свердловини на Північно-Казантипському родовищі в 2004 році планується виконати підрахунок запасів газу та техніко-економічне обґрунтування введення родовища в дослідно-промислову розробку.
     
     Ключовим програмним завданням газовидобутку двох компаній на наступний рік визначено реалізацію спільної інвестиційної програми щодо розвідки покладів газу в Азовському та Чорному морях. Завдяки активізації діяльності щодо видобутку вуглеводнів Компанії планують суттєво збільшити обсяги газовидобування в Чорному та Азовському морях.
     
     
     
     Довідка: Облаштування Східно-Казантипського родовища було розпочато в 2001 році. 22 листопада 2002 року родовище було введено в дослідно-промислову розробку. З початку освоєння було видобуто 316 млн.м3 природного газу.
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1364 оценки: 1 от 2
© Свидетельство о публикации № 885
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика