Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Нет ничего ценнее во вселенной, чем мысли и чувства. © Кир Булычев

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

У 2004 році
Автор: Станислав Власенко      Дата: 24.02.2004 08:48


     Розпорядженням голови правління НАК "Нафтогаз України" Юрія Бойка затверджені завдання щодо оснащення житла лічильниками газу у 2004 році. З метою прискорення оснащення житлового фонду лічильниками газу керівникам відкритих акціонерних товариств з газопостачання і газифікації доручено забезпечити встановлення 600 тисяч лічильників у 2004 році. Згідно з завданням, до завершення 2004 року загальна кількість лічильників повинна становити 4,744 млн.
     Найбільша кількість лічильників буде встановлена у Львівській (50,0 тис.), Луганській (31,0 тис.), Харківській (31,8 тис.) областях. З метою зменшення втрат газу та прискорення оснащення житла приладами обліку споживання газу у 2004 році НАК "Нафтогаз України" розпочне реалізацію Програм оснащення житлового фонду лічильниками газу у Луганській, Житомирській, Полтавській, Харківській областях.
     Керівникам ВАТ з газопостачання і газифікації також доручено збільшити обсяги встановлення лічильників у кредит. У 2003 році Компанією придбано та передано підприємствам з газопостачання 19,3 тисяч таких лічильників газу.
     Завдяки зростанню точності вимірювання втрати газу у 2003 році зменшилися до 1,6 млрд. куб. м, у порівнянні з 4,4 млрд. куб. м у 1996 році. Ощадливе споживання природного газу у оселях, обладнаних лічильниками, сприяло зменшенню споживання газу населенням на 3,5 млрд. куб. м при збільшенні кількості газифікованих квартир з 9,6 млн. до 11,0 млн.
     "Кінцевою метою роботи "Нафтогазу України" є створення системи обліку природного газу, що забезпечить високий рівень достовірності вимірювання при його видобуванні, транспортуванні, зберіганні і споживанні, - зазначив голова правління "Нафтогазу України" Юрій Бойко. - Створення такої системи сприятиме підвищенню ефективності Компанії та зменшенню втрат природного газу".
     За словами Юрія Бойка, "газифікуючи нашу країну, "Нафтогаз" не лише реалізує соціальну політику держави, але й працює над розширенням внутрішнього ринку газу. Україна щорічно споживає до 70 мільярдів кубометрів газу та займає за цим показником шосте місце в світі. Відіграючи провідну роль на одному з найбільших світових ринків, "Нафтогаз України" зобов'язаний перетворити його на свій головний актив: запоруку фінансової могутності та джерело інвестицій".
     Довідка: За минулий рік в житловому фонді України встановлено 516,6 тисяч побутових лічильників газу. Обсяги встановлення лічильників в 2003 році збільшилися на 61,7 тис. одиниць у порівнянні з 2002 роком і є найбільшими за останніх шість років.
     Станом на 1 лютого 2004 року в Україні працює 4,19 млн. лічильників газу. Найбільша кількість лічильників експлуатується у Львівській (364,1 тис.), Київській (324,1 тис.), Дніпропетровській (190,3 тис.) областях.
     Загальна кількість газифікованих квартир та будинків становить 11,275 млн. Станом на 1 січня 2004 року 62,5% від загального обсягу споживання природного газу населенням обліковується лічильниками. Рівень оснащеності житлового фонду приладами обліку газу склав 36,8%.
     З метою зменшення втрат газу та прискорення оснащення житла приладами обліку споживання газу у 2003 році Компанія здійснювала реалізацію Програм оснащення житлового фонду лічильниками газу в Івано-Франківській, Закарпатській, Львівській та Тернопільській областях.
     Програма створення єдиної системи обліку природного газу передбачає першочергове встановлення лічильників у будинках та квартирах, в яких природний газ використовується для опалення. У 2003 році рівень оснащеності квартир, де газ споживається на опалення, збільшився до 79%. Найвищим цей показник є в Чернівецькій (95.7%), Закарпатській (95.2%) та Івано-Франківській (90.7%) областях.
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1274 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 896
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика