Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Власть не средство, она - цель. © Дж.Оруэлл

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

НАК „Нафтогаз України” ініціює перед Кабміном передачу АЕК „Київенерго” в управління ДП „Газ-тепло”
Автор: Станислав Власенко      Дата: 25.02.2004 08:15


     НАК Нафтогаз України” пропонуватиме Кабінету Міністрів України передати АЕК „Київенерго” в управління Дочірньому підприємству „Газ-тепло”, враховуючи хронічну неспроможність столичної енергокомпанії розраховуватись за енергоносії.
     
     Керівництво ДК „Газ України” вирішило звернутися з такою пропозицією до НАК „Нафтогаз України” зважаючи на нездатність „Київенерго” вчасно оплачувати поточне споживання газу та розраховуватися за борги минулих років. Неконструктивна позиція столичної енергокомпанії, яка продовжує нарощувати борги і не робить кроків для розв’язання своїх фінансових проблем, ставить під сумнів доцільність подальшої співпраці ДК „Газ України” з АЕК „Київенерго”.
     
     Фахівці ДК „Газ України” вважають, що здобутий ДП „Газ-тепло” досвід у сфері аналізу фінансової діяльності підприємств теплової енергетики сприятиме виведенню „Київенерго” з кризи. Під час опалювального сезону 2003-2004 р. ДП „Газ-тепло” засвідчило високий професійний рівень та ефективність роботи з проблемними генераціями. Очікується, що у наступному опалювальному сезоні „Газ-тепло” отримає дозвіл орендувати підприємства, які зараз перебуватимуть в його управлінні
     
     НАК „Нафтогаз України” переконана, що передача АЕК „Київенерго” в управління ДП „Газ-тепло” дозволить у майбутньому уникнути перебоїв із постачанням тепла населенню.
     
     Довідка: Дочірнє підприємство „Газ-тепло” було створено в серпні 2003 року для проведення експерименту з передачі в управління газопостачальній організації теплових генерацій регіонів, в яких протягом останніх років спостерігався найнижчий рівень розрахунків за спожитий газ. Протягом опалювального сезону 2003/04 рр. експеримент проводиться з 52 підприємствами ТКЕ в Донецькій, Житомирський, Закарпатський, Київський, Луганський, Львівський, Харківський, Херсонській областях та АР Крим.
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1921 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 899
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика