Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Твоё только то, что ты понял. ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

І Всеукраїнський конкурс якості продукції-
Автор: Станислав Власенко      Дата: 16.03.2004 09:12


     І Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) -"100 кращих товарів України" - перший в Україні конкурс якості, що проходить під патронатом Президента України.
     Це єдина загальнонаціональна іміджева акція з державним статусом, що проводиться відповідно до Указу Президента України Леоніда Кучми та Постанови Кабінету Міністрів України.
     Мета акції - сприяти підвищенню якості та конкурентоспроможності вітчизняної продукції, товарів, робіт та послуг, забезпечити на всіх рівнях захист інтересів споживачів, дати потужний імпульс входженню України до європейського та світового економічного простору.
     Конкурс покликаний також прискорити впровадження на вітчизняних підприємствах сучасних методів управління якістю та навколишнім середовищем, стимулювати рух за ділову досконалість та прагнення виробників якомога повніше задовольнити потреби національного споживача.
     Організатор конкурсу - Державний комітет України з питань технічного регулювання та споживчої політики (Держспоживстандарт України).
     Акція проходить під керівництвом Уряду України та за підтримки Національної академії наук України, МЗС, Мінекономіки, Мінагрополітики, Мінпромполітики та МОЗ України.
     Всього у Всеукраїнському конкурсі якості продукції взяли участь 795 підприємств України, які представили 881 вид продукції.
     Змагання проводилися у наступних номінаціях:
     Продовольчі товари для населення
     Промислові товари для населення
     Товари виробничо-технічного призначення
     Роботи або послуги, які виконуються або надаються у побутовій та виробничій сферах
     Фіналістами Всеукраїнського конкурсу якості стали більш як 300 підприємств з 422 видами продукції, фіналістами - 150 підприємств, лауреатами - 170, а переможцями - 100 підприємств.
     Об'єктивність та неупередженість визначення кращих зразків продукції забезпечено новітньої системою оцінки якості, що проводиться за унікальною методологією. Відбір товарів здійснювали кваліфіковані експерти, котрі пройшли спеціальний курс підготовки та склали державний іспит. Під час оцінки продукції враховувалися як результати лабораторних випробувань, так і показники якості, соціального попиту, рекламного супроводу, й що найголовніше - інтереси та відгуки споживачів.
     Всеукраїнський конкурс якості продукції приурочено до Всесвітнього дня споживача, що відзначатиметься 15 березня 2004 року. Тому важливим тут є те, що завдяки конкурсу до руху за якісне й безпечне життя активно залучаються також громадські організації, зокрема Всеукраїнська громадська організація "Союз споживачів України". Ця ініціатива громадян сформувалася за підтримки Держспоживстандарту України під час проведення Установчого з'їзду у листопаді 2003 року. А вже сьогодні "Союз споживачів України" виступив одним із офіційних партнерів Всеукраїнського конкурсу якості продукції - "100 кращих товарів України". Загалом, серед головних завдань цього об'єднання - здійснення захисту прав споживачів разом із органами державної влади, місцевого самоврядування, громадськими об'єднаннями, а також участь у міжнародному споживацькому русі, просвітницька та інформаційна діяльність.
     Проведення Всеукраїнського конкурсу якості продукції - " 100 кращих товарів України" - це чергове підтвердження реалізації обраного Україною стратегічного курсу на створення консолідованої на демократичних засадах, економічно розвиненої та інтегрованої до світової спільноти держави, де головним пріоритетом, як було визначено Президентом України Леонідом Кучмою, є "людина, що має право на гідне та безпечне життя, а також життя своїх дітей та прийдешніх поколінь".


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1485 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 934
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика