Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Gens Una Sumus. (лат. "Мы все одна семья.") © лозунг FIDE

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Ловець ендорфінів
Автор: Сергій Гайдук      Дата: 16.10.2013 10:35


     У житті Станіслава Вдалого траплялося зовсім мало маленьких радощів і багато великих неприємностей. Він з усіх сил протистояв цьому факту, навіть прізвище змінив. Раніше був Непутіним. Хотів стати тезкою російському президенту, з надією на подальше заступництво, проте паспортистка обережно нагадала про таємниче минуле першої особи сусідньої держави. Путін лише один може вказувати правильний путь (дороговказ). Стас уявив, що подібна зміна прізвища принесе йому рекордне збільшення великих проблем, зупинившись на нейтральній, та багатообіцяючій Вдалий. Зміна прізвища окрім турбот з переоформленням документів та насмішок знайомих жодним чином не вплинула на хід його життя. З певною ритмічністю неприємності продовжували переслідувати його, щоразу дивуючи своєю непередбачуваністю.
      Нещодавно він оконфузився на святкуванні дня народження приятеля. Поспіхом він переплутав пакет з подарунком, що призначався його дівчині на честь річниці їхнього знайомства. Дата цієї важливої події для молодого чоловіка наступала наступного дня після іменин друга. Стас купив одразу обидва подарунка. Для приятеля – безпровідну комп’ютерну мишку, дівчині – комплект ажурної нижньої білизни, і поклав їх у два однакових пакета. Іменник діставши подарунок, остовпів, а гості, стрясаючи повітря підходящими випадку вигуками, поглянули на обох здивовано і багатозначно, з притаманною ситуації не традиційністю. Непросто пояснити після такого, хто ти. Зрозуміло, що з приятелем вони стали недругами.
      Наступного дня, під час зустрічі в кафе з дівчиною Катериною з Вдалим трапився безглуздий випадок. Допиваючи каву, він випадково перевернув чашку з залишками напою на світлу сукню коханої. Схопивши серветку, кавалер почав ретельно витирати плями, чим збільшив їхні розміри. Катя не змогла стримати сльози від безвихідності свого положення, чорні потьоки додали трауру в цю неприглядну палітру фарб. У їх стосунки теж. Після цього дівчина, залишив пакет із подарунком, поїхала і припинила відповідати на телефонні дзвінки Стаса.
      Останні події змусили Вдалого шукати рішення власної хронічної проблеми. «Не відаю, хто пише сценарій мого життя, та переконаний, що почуття гумору в нього присутнє, шкода, що більшою мірою, чорного», міркував він. Десь Стас прочитав, що людина створена для щастя и зобов’язана прагнути його до останнього подиху. Оптимістична думка йому припала до душі. Дізнавшись, що за щастя відповідають гормони, які мають назву ендорфіни або «гормони радості» (щастя, задоволення), і, чим більше їх, тим щасливіша людина, Стас зайнявся їх пошуком. Він зрозумів, що його головний мозок не випрацьовує їх у достатній кількості, а в його приятеля цих ендорфінів зашкалює, і тому товариш завжди повен сил, енергії, оптимізму і відчуває себе абсолютно щасливим. Вдалому дуже хотілося бути схожим на приятеля, а не таким, як він ставав після чергової неприємності – апатичним, найнещасною людиною на світі. Висновок співпадав з нинішнім станом Стаса, а інформацію про те, що наявні багацько причин, за якими ці гормони не виробляються в необхідній мірі, його ще більше підбадьорило. Виявилось, що ендорфіни заважають розвиватися ендокринним, інфекційним та вірусним захворюванням, і навіть, несподівано, виховання і погані умови проживання.
      Слідуючи рецепту підсилення синтезу гормонів радості, Вдалий стрімко побіг до тренувальної зали, де вирішив поповнити їхній дефіцит інтенсивним фізичним навантажуванням. На жаль, піймати кайф йому не вдалося. Під час ловлі «щасливих гормонів» він розтягнув м’язи обох рук.
      Наступною рекомендацією щодо підвищення рівня ендорфінів було заняття сексом. І це пояснювалось так. Під час статевого акту в кров викидається велика кількість «гормонів щастя», і доведено, що це заняття лікує від усіх душевних недугів, тому що ендорфіни володіють потужною обезболювальною і протизапалювальною дією. Цілюща сила сексу настільки велика, що з його допомогою можливо навіть позбавитися виразки шлунка та будь-якої інфекції. На жаль, через ігнорування Каті він був змушений це перевірити звернувшись за допомогою доступної жінки. І цього разу йому не пощастило. Крім підозри на інфекцію «гормонів задоволення» Вдалий нічого не спіймав.
      Черговою неприємністю в житті Стаса стало надмірне захоплення морозивом і шоколадом. Продовживши слідувати порадам, як підвищити рівень ендорфінів, він став їх підгодовувати. Закінчилася чергова спроба ловлі «гормонів радощі» для Вдалого лікарнею з подвійним діагнозом – ангіна і харчова алергія. У резерві в нього ще залишалось багато невикористаних порад з ловлі таких необхідних його організмові гормонів.
      Фонтан довгоочікуваних ендорфінів ударив у голову Стаса, коли до палати зайшла Катя. Вона була одягнута в нову сукню темного кольору, яке підкреслювало її стрункість, і дуже контрастувало з її світлим волоссям.
     


Автор: Сергій Гайдук прочтений: 2724 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 9413
  Цена: 1 noo



Ваши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web System



Редакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Bloodway

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика