Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Альтернатива лжи не другая ложь, другого размера и другой формы, а истина. ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

НАК “Нафтогаз України” розпочав газифікацію сіл Миколаївської, Сумської і Чернівецької областей
Автор: Станислав Власенко      Дата: 19.03.2004 19:25


     НАК „Нафтогаз України” розпочав реалізацію комплексної програми з газифікації населених пунктів у Миколаївській, Сумській і Чернівецькій областях.
     
     На виконання доручення Президента України про газифікацію Софронівського монастиря та села Нова Слобода Путивльського району Сумської області, фахівці НАК „Нафтогаз України” спільно з місцевими пошуково-дослідними, проектними та будівельними організаціями розробили техніко-економічне обґрунтування проекту. Протягом року Компанія збудує 32-км газопровід вартістю 5,5 млн. грн.
     
     Згідно рішення Голови правління НАК „Нафтогаз України” Юрія Бойко, у 2004 році буде здійснено будівництво газопроводів-відводів до сіл Українка, Бармашово, Зайчевське, Воровське, Комсомольське, Партизанське та розподільчих мереж у селі Зелений Гай Жовтневого району Миколаївської області. Для реалізації проекту Компанія збудує 37,25 км газопроводів вартістю 2,2 млн. грн.
     
     У Чернівецькій області “Нафтогаз України” підведе природний газ до сіл Несвоя та Балківці Новоселицького району. Газифікація цих населених пунктів дозволить вирішити й питання газопостачання у села сусіднього Хотинського району. Орієнтовна вартість робіт із прокладення газопроводу становитиме 1,1 млн. грн. Компанія також погодила звернення народних депутатів та голови Чернівецької облдержадміністрації щодо сприяння у будівництві магістрального газопроводу Мамалига-Стальнівці-Несвоя.
     
     Газифікація населених пунктів України, яку здійснює НАК „Нафтогаз України”, носить не лише бізнесовий, а й соціальний характер. У програмі стратегічного розвитку Компанії стабільне та надійне постачання газу населенню є одним з головних напрямків діяльності.
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 2067 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 954
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика