Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Власть не средство, она - цель. © Дж.Оруэлл

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

ДК “Укргазвидобування” почала будівництво установки поглибленого вилучення вуглеводнів на Тимофіївському родовищі
Автор: Станислав Власенко      Дата: 19.03.2004 19:25


     ДК “Укргазвидобування” почала будівництво установки поглибленого вилучення вуглеводнів на Тимофіївському родовищі, що входить до складу Гадяцького газового промислу ГПУ “Полтавагазвидобування”.
     
     Тимофіївське нафтогазоконденсатне родовище характеризується високим вмістом в природному газі конденсату, який є цінною сировиною для одержання скрапленого газу та стабільного газового бензину. З метою отримання компонентів пропан-бутанової фракції розпочато будівництво установки поглибленого вилучення рідких вуглеводнів, введення в експлуатацію якої відбудеться в 4 кварталі поточного року. ДК “Укргазвидобування” вже експлуатує аналогічну установку на Солохівському промислі.
     
     Введення в дію високопродуктивних технологій по переробці газу та газового конденсату є одним з пріоритетів Компанії. Проектна потужність установки дозволить щорічно виробляти 64,6 тис. тонн скрапленого газу і 46, 6 тис. тонн стабільного газового бензину безпосередньо на Тимофіївському родовищі, що зекономить кошти Компанії, які сьогодні витрачаються на транспортування газового конденсату до Селещинського цеху стабілізації конденсату.
     
     Загальна вартість будівництва установки поглибленого вилучення рідких вуглеводнів складе 52 мільйони гривень, а термін її окупності не перевищить 3 років. Фінансування будівельних робіт на Тимофіївському родовищі здійснюється за власні кошти ДК “Укргазвидобування”.
     
     Довідка: Тимофіївське родовище, введене в експлуатацію у 1978 році, знаходиться у західній частині Дніпровсько-Донецької западини на території Полтавської області. За період експлуатації з родовища вилучено 2,9 млн. тонн газового конденсату та 154 тис. тонн нафти. Щодобовий видобуток газового конденсату сьогодні складає 612 тонн. Всі обсяги видобутого конденсату в режимі сайклінг-процесу повертаються для підтримання пластового тиску родовища.
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1685 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 955
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика