Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это ваше право на информацию.

Любое государство это неизбежно возникающая структура социальных паразитов ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Ловись, рибко, велика, ловись, рибко, маленька…
Автор: Сергей Любченко      Дата: 09.11.2013 09:45


     Ловись, рибко, велика, ловись, рибко, маленька…
     
     ТОВ «РИБНИЙ СВІТ« ОКЕАНІЯ» спільно з Посольством Аргентини в Україні провело презентацію аргентинських морепродуктів, що поставляються на ринок України. В рамках презентації на тему «Партнерство Аргентини та України в поставках морепродуктів» , було проведено дегустацію страв із морепродуктів та вина. На дегустацію керівники ТОВ «РИБНИЙ СВІТ« ОКЕАНІЯ» запросили не лише своїх ділових партнерів, а й представників ЗМІ. Акули пера і прдставіники бізнесу про дегустували ароматне аргентинське вино і чудові за своїми смаковими якостями свіжоприготовані страви з хеку та хокі, а також креветки, ознайомилися із кулінарними рецептами та отримали інформацію про корисні властивості морепродуктів.
     У заході взяла участь Ліла Ролдан Васкес де Муан, Посол Аргентинської Республіки в Україні. Вона розповіла журналістам, що Аргентину у всьому світі позиціонують як державу, яка спеціалізується на виробництві високоякісних м»ясних продуктів. Це так, і, водночас не так. Адже Аргентина – це держава, яка посідає одних із чільних місць по вилову і реалізації риби і морепродуктів. Їх виловлюють на морській площі, яка наближається до одного мільйону квадратних кілометрів. Берегова лінія Аргентини – це більше чотирьох тисяч кілометрів. Тут розташовано сотні зручних портів, є чимало рибопереробних заводів.
     - Аргентинські рибаки і переробними щиро зацікавлені і подальшому просуванні морських продуктів на український ринок, - наголосила Посол Аргентинської Республіки в Україні Ліла Ролдан Васкес де Муан. – Вони можуть суттєво збільшити експорт риби та морепродуктів на український ринок. І у виграші опиняться всі : і аргентинські переробними риби, і українські покупці. Адже аргентинська риба – це якісний і поживний продукт, який вже оцінили українські покупці.
     Сергій Любченко, Юлія Єфименко
     
     


Автор: Сергей Любченко прочтений: 2320 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 9568
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Bloodway

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика