Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Руководить - это значит не мешать хорошим людям работать. © Сергей Капица

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

НАК “Нафтогаз України” та НК “Екоіл” відкрили чергову АЗС під брендом “Нафтогаз-Екоіл” у Києві
Автор: Станислав Власенко      Дата: 29.03.2004 18:49


     Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” спільно з нафтовою компанією ”Екоіл” 25 березня 2004 року відкрили чергову АЗС під брендом “Нафтогаз-Екоіл” у Києві по проспекту Ватутіна, 16. Ця станція стала другою у столиці України, що повністю переоформлена відповідно до корпоративного стилю “Нафтогаз-Екоіл”.
     
     Нова станція міського типу розташована поблизу потужної транспортної розв’язки і обслуговуватиме транспорт, що рухається з центру Києва до мікрорайону Троєщина. До комплексу АЗС входять магазин автомобільних і супутніх товарів та кафе.
     
     Нова станція “Нафтогаз-Екоіл” розрахована на продаж 4-х типів автомобільних бензинів включно з А-98 та дизельного пального виробництва Шебелинського ГПЗ. Одночасно вона обслуговуватиме до 4 автомобілів.
     
     Першу АЗС “Нафтогаз-Екоіл” було відкрито у Києві в жовтні минулого року. До кінця квітня планується переоформлення у корпоративні стандарти “Нафтогаз-Екоіл” що двох автозаправних станцій у Києві.
     
     Довідка: Спільний проект «Нафтогаз-Екоіл» було започатковано в жовтні 2003 року. Його метою є інтеграція мережі АЗС, що належить НК “Екоіл” з виробником нафтопродуктів – ДК «Укргазвидобування» НАК “Нафтогаз України”. Під єдиний бренд “Нафтогаз-Екоіл” переводяться усі 40 автозаправні станції НК ”Екоіл”.
     Загалом до мережі НАК “Нафтогаз України” входить 124 автозаправні станції у 11 областях України. Зокрема у Харківській області під прапорами Компанії працюють 52 автозаправні станції, у Києві та Київській області – 27, Полтавській – 17, Львівській – 5, Сумській та Житомирській – по 4, Чернівецькій, Кіровоградській, Закарпатській, Волинській та Херсонській – по 3.
     Через мережу фірмових АЗС “Нафтогаз України” реалізуються неетильовані бензини А-80, А-92, А-95 та А-98 та дизельне пальне виробництва Шебелинського ГПЗ, який є основним виробником нафтопродуктів у структурі Компанії.
     Завод виробляє нафтопродукти за технологією та на обладнанні американської компанії UOP і не застосовує в процесі їх виробництва добавки та присадки, що містять свинець. Шебелинський ГПЗ є єдиним виробником моторних палив в Україні, потужності якого завантажені на 100%.
     Раніше «Нафтогаз України» заявляв про намір створити мережу зі 150 АЗС, але виступаючи на відкритті станції у Львові наприкінці лютого керівник Компанії Юрій Бойко повідомив, що до кількість фірмових заправок буде збільшено до 200.
     В поточному році Компанія має намір розпочати будівництво власних АЗС, а планує придбати кілька існуючих об’єктів інфраструктури реалізації нафтопродуктів.
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1834 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 967
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика