Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Главное чудо - то, что мы живем. © Сергей Капица

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

ДК “Укргазвидобування” покращує соціальний захист працівників
Автор: Станислав Власенко      Дата: 16.04.2004 08:24


     У 2003 році Дочірня компанія „Укргазвидобування”, що входить до складу НАК „Нафтогаз України”, збільшила середньомісячну заробітну плату персоналу на 29%. Станом на 1 січня 2004 року розмір зарплати в цілому по Компанії склав 1354 грн. Протягом 2004 року Компанія планує збільшити середньомісячну заробітну плату ще на 15%.
     
     Розміри заохочувальних виплат, соціальних пільг та компенсацій працівникам ДК „Укргазвидобування” у 2003 році підвищились на 24%. Постійне нарощення виробничого потенціалу надало Компанії змогу приділяти більше уваги заохоченню своїх працівників. У лютому 2004 року Компанія уклала із працівниками новий колективний договір, який передбачає суттєве покращення соціальних гарантій працівникам ДК „Укргазвидобування”.
     
     За умовами Договору, на 20% збільшиться розмір щомісячної допомоги непрацюючим пенсіонерам Компанії, будуть введені компенсації молодим спеціалістам за проживання в гуртожитках до отримання житла, додаткові грошові виплати пенсіонерам за особливо вагомий внесок у розвиток Компанії та галузі в цілому, передбачено виділення безвідсоткової позики на навчання дітей працівників Компанії. Крім того, збільшиться матеріальна допомога при одруженні працівників та виплата на утримання інвалідів – членів сімей працівників ДК „Укргазвидобування”.
     
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1791 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 996
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика